O FIRMIEO FIRMIE
USŁUGIUSŁUGI
SYSTEMY VENLOSYSTEMY VENLO
SYSTEMY CIENIUJĄCESYSTEMY CIENIUJĄCE
PŁYTA WARSTWOWAPŁYTA WARSTWOWA
CENTRA OGRODNICZECENTRA OGRODNICZE
NADZÓR NAD PRACAMINADZÓR NAD PRACAMI
SERWISSERWIS
WYNAJEMWYNAJEM
GALERIAGALERIA
NASZE OBIEKTYNASZE OBIEKTY
CERTYFIKATYCERTYFIKATY
KONTAKTKONTAKT
PolishNederlandsEnglishFrenchDeutschEspaniolKoreanSlovenianRussian


Firma Gędek rozpoczęła swoją działalność w roku 1979 i jest firmą rodzinną..

Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem i montażem konstrukcji hal, pawilonów, przechowalni oraz obudową obiektów płytą warstwową.
Do większych projektów tego okresu należy udział w budowie domu „IKEA” w Poznaniu, Fabryki „MALMA”, sieci Jacht-Clubów, Centrów Handlowych w Warszawie, Szczecinie i Lęborku.

Od 1995 roku poszerzyliśmy zakres usług o montaż Systemów Szklarniowych.
Duże doświadczenie zawodowe pomogło nam rozwinąć się w kierunku nowoczesnych technologii szklarniowych od samego ich początku w Polsce, co z czasem stało się głównym priorytetem naszej firmy.

Każdego roku budujemy od 250.000 m2 do 300.000 m2 powierzchni szklarni na całym świecie. Poza Europą postawiliśmy obiekty w Korei Południowej, Izraelu oraz Australii.

Nieustanne inwestycje w profesjonalny sprzęt, jak i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu sprawiają, iż zyskujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a co za tym idzie-duże zaufanie Naszych Klientów.
Dziś możemy poszczycić szerokim doświadczeniem z zakresu budowy szklarni typu Venlo, profesjonalną 60-osobową załogą, nowoczesnymi i specjalistycznymi maszynami oraz realizacją projektów o powierzchni jednostkowej przekraczającej 100.000 m2.
Dysponujemy potencjałem pozwalającym nam zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne.

Naszymi partnerami są najwięksi europejscy producenci i dystrybutorzy systemów szklarniowych: Dalsem Tuinbouwprojecten B.V., Ammerlaan Construction, Olsthoorn B.V., Marchegay S.A.- RICHEL Group, KUBO Tuinbouwprojecten B.V. oraz P.L.J. Bom Greenhouses B.V..


Nadrzędnym celem naszej firmy jest satysfakcja Klienta

oraz dostosowanie do jego potrzeb.

 
      budowa szklarni building greenhouse